O nás

Ve společnosti BRENY se dlouhodobě věnujeme vedení účetnictví, mzdové agendy a personalistiky pro malé a střední firmy z celého Středočeského kraje. Snažíme se, aby od nás každý z našich klientů dostával špičkové služby šité na míru jeho potřebám, ať už podniká v jakémkoli oboru. Máme za to, že dobrý účetní dokáže firmě pomoct ušetřit čas i peníze a posunout se dál směrem k uskutečnění jejích vizí, a každý den pracujeme na tom, abychom takovou pomoc představovali pro všechny naše klienty.

Je pro nás důležité přizpůsobovat se všem Vašim požadavkům a nastavit takové časové a technické podmínky spolupráce, které budou vyhovovat právě Vašemu typu podnikání. Ať už si pak u nás objednáte kteroukoli z našich služeb, dokážeme Vám slíbit precizní, vysoce odbornou a spolehlivou práci. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete, abyste se nás vyptali na všechny potřebné detaily nebo si některou z našich služeb rovnou objednali. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Co konkrétně Vám v účetní kanceláři BRENY dovedeme nabídnout?

  • Na prvním místě se věnujeme kompletnímu vedení účetnictví, určenému především pro živnostníky, malé a střední firmy. Zajišťujeme jak vedení běžného (podvojného) účetnictví, tak vedení daňové evidence a v obou případech se postaráme, abyste své podklady měli zpracované včas a přesně podle platné legislativy. Budeme pro Vás zpracovávat kompletní běžnou dokumentaci a evidence a o výsledcích Vás budeme pravidelně zpravovat v kvalitně zpracovaných přehledech. Zajišťujeme také pravidelné účetní závěrky a v případě zájmu i rekonstrukce účetnictví.
  • Kromě samotného účetnictví se svým zákazníkům staráme také o personalistiku a mzdovou agendu, které si u nás můžete objednat jak spolu s účetními službami, tak separátně. Pro všechny zaměstnance Vaší společnosti vypočítáme každý měsíc mzdy, připravíme příkazy k úhradě, zašleme pravidelná hlášení České správě sociálního zabezpečení i zdravotním pojišťovnám a postaráme se i o všechno ostatní, co personalistika a mzdová agenda běžně zahrnuje.

Další služby:

  • vypracování daňových přiznání (daň z příjmů právnické i fyzické osoby, DPH, majetková daň, silniční daň)
  • zpracování kontrolních hlášení
  • zastupování klienta při jednání s úřady.

Jak bude balíček Vašich služeb vypadat: rádi jej pro Vás sestavíme tak, aby obsahoval přesně to, co Vaše firma potřebuje. Jsme tu pro Vás, kdykoli se potřebujete zeptat na detaily nebo si nechat v oblasti účetnictví poradit. Zkuste se nám ozvat, abychom mohli naši budoucí spolupráci prodiskutovat hlouběji! Budeme se na Vás těšit.

sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018