O nás

Ve společnosti BRENY se dlouhodobě věnujeme vedení účetnictví, mzdové agendy a personalistiky pro malé a střední firmy z celého Středočeského kraje. Snažíme se, aby od nás každý z našich klientů dostával špičkové služby šité na míru jeho potřebám, ať už podniká v jakémkoli oboru. Máme za to, že dobrý účetní dokáže firmě pomoct ušetřit čas i peníze a posunout se dál směrem k uskutečnění jejích vizí, a každý den pracujeme na tom, abychom takovou pomoc představovali pro všechny naše klienty.

Je pro nás důležité přizpůsobovat se všem Vašim požadavkům a nastavit takové časové a technické podmínky spolupráce, které budou vyhovovat právě Vašemu typu podnikání. Ať už si pak u nás objednáte kteroukoli z našich služeb, dokážeme Vám slíbit precizní, vysoce odbornou a spolehlivou práci. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete, abyste se nás vyptali na všechny potřebné detaily nebo si některou z našich služeb rovnou objednali. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Co konkrétně Vám v účetní kanceláři BRENY dovedeme nabídnout?

  • Na prvním místě se věnujeme kompletnímu vedení účetnictví, určenému především pro živnostníky, malé a střední firmy. Zajišťujeme jak vedení běžného (podvojného) účetnictví, tak vedení daňové evidence a v obou případech se postaráme, abyste své podklady měli zpracované včas a přesně podle platné legislativy. Budeme pro Vás zpracovávat kompletní běžnou dokumentaci a evidence a o výsledcích Vás budeme pravidelně zpravovat v kvalitně zpracovaných přehledech. Zajišťujeme také pravidelné účetní závěrky a v případě zájmu i rekonstrukce účetnictví.
  • Kromě samotného účetnictví se svým zákazníkům staráme také o personalistiku a mzdovou agendu, které si u nás můžete objednat jak spolu s účetními službami, tak separátně. Pro všechny zaměstnance Vaší společnosti vypočítáme každý měsíc mzdy, připravíme příkazy k úhradě, zašleme pravidelná hlášení České správě sociálního zabezpečení i zdravotním pojišťovnám a postaráme se i o všechno ostatní, co personalistika a mzdová agenda běžně zahrnuje.

Další služby:

  • vypracování daňových přiznání (daň z příjmů právnické i fyzické osoby, DPH, majetková daň, silniční daň)
  • zpracování kontrolních hlášení
  • zastupování klienta při jednání s úřady.

Jak bude balíček Vašich služeb vypadat: rádi jej pro Vás sestavíme tak, aby obsahoval přesně to, co Vaše firma potřebuje. Jsme tu pro Vás, kdykoli se potřebujete zeptat na detaily nebo si nechat v oblasti účetnictví poradit. Zkuste se nám ozvat, abychom mohli naši budoucí spolupráci prodiskutovat hlouběji! Budeme se na Vás těšit.