Zkušenosti s účetnictvím

Účetní kancelář BRENY jsme založili už v roce 2010. Od té doby už uběhla pořádná řada let a my jsme si mezitím dokázali vydobýt stabilní postavení na trhu a získat spoustu spokojených dlouhodobých zákazníků nejen z Kutné Hory, ale i z celého zbytku Středočeského kraje. Od samého začátku se specializujeme především na malé a střední firmy, OSVČ, sdružení vlastníků jednotek nebo neziskové organizace a každému z nich se snažíme dodat služby na míru, které budou perfektně vyhovovat charakteru jeho činnosti.

Jsme rádi, že to naši zákazníci oceňují: řada z nich náš servis využívá už řadu let a neustále nám na něj dává kladné ohlasy. I díky svým dlouholetým zkušenostem dokážeme svým klientům zaručit, že služby, které jim dodáme, budou na vysoké odborné úrovni a že zároveň budou odpovídat aktuální legislativě a předpisům, protože se celý tým naší společnosti soustavně vzdělává a aktivně sleduje změny, které náš obor potkávají. I do budoucna se chceme rozvíjet novými směry, abychom v naší účetní kanceláři dokázali uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Doufáme, že u toho s námi budete i Vy!

sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018